Unlimited HostingFree Drupal ThemesFree Drupal Themes
Logowanie
Szukaj

Żołnierzyki na Godziny 2: Znowu w branży

Rusza druga edycja gry airsoftowej z elementami RPG i strategii ekonomicznej

„Żołnierzyki na Godziny: Znowu w branży”.

Wasze firmy najemnicze znowu będą zmagać się w konfliktach zapomnianych przez światowe media i zdobywać fortuny oferując swój karabin na usługi zleceniodawców.

Start serii od roku 2015. Prolog już 26 października 2014 r. !!!!

Gra będzie się odbywała wg dotychczasowej koncepcji: w zamian za udział w misjach i realizowanie zadań Gracze / Drużyny będą nagradzane fikcyjnymi pieniędzmi, które będzie można przeznaczyć na przeróżne ułatwienia w grze: szkolenia, wyposażenie, informacje itp. Druga seria będzie jednak wzbogacona o kilka nowości:

Nowa historia fabularna: Fabuła opuści Calm Island i zagości na zupełnie innym terytorium, gdzie Najemnicy uwikłają się w zupełnie nowy konflikt...

Nowe tereny rozgrywek: Gry będą odbywały się w różnych miastach, głównie w okolicach Kostrzyna n. O., Rzepina i Słubic.

Nowy system obliczania wynagrodzenia: Różni pracodawcy będą oferowali różne kontrakty – nie jak do tej pory, gdy wynagrodzenie było naliczane wg stałego schematu. Brane będą pod uwagę nie tylko zgłoszenie ekipy przed grą i liczba obecnych, ale wynagrodzenie za udział u niektórych pracodawców będzie proporcjonalne do liczby przebytych kilometrów.

Uproszczona mechanika gier: Zasady rozgrywki zostaną nieco uproszczone, ale nadal będą wykraczać poza zwykłe wykańczanie przeciwnika jednym strzałem. Np. pozostanie trójstopniowy system ran, przy czym nie będzie obowiązywał czas wykrwawiania się.

Premie do zakupienia: Wszelkie premie nadal będzie można „zakupić” przez Internet, przy czym usprawniamy system, by był przyjemniejszy w obsłudze. Do dotychczasowych premii (szkolenia, wyposażenia, informacje) dojdzie kilka nowych. Oprócz premii ułatwiających grę będzie można przeznaczyć fikcyjne pieniądze na rabaty w każdej odpłatnej działalności „Legionu VII”, m. in. udziału w zlocie Projekt „Firestart”.

Nowy system rejestracji Najemników / Drużyn: Dotychczasowi Gracze zachowają swój dorobek (pieniądze, szkolenia, wyposażenie) w nowej serii, jeśli prześlą do końca roku informację na legionvii.asg@gmail.com , że chcą kontynuować grę. Można przy okazji zaktualizować swój skład osobowy.

Oprócz stanu konta, szkoleń i wyposażenia dla każdego Najemnika lub Firmy będzie mierzony wskaźnik reputacji zależny od wykonanych misji i lojalności. Będzie on niewidoczny dla Graczy, ale będzie miał wpływ na szansę dostania ciekawszego kontraktu.
Ponadto Najemnik / Firma będzie miała wskaźnik popularności w branży najemników, widoczny dla wszystkich Graczy, a mierzony w punktach lansu. Powiększyć go będzie można dokonaniami na polu walki, a także kampanią reklamową opłaconą za zdobyte pieniądze.

Zapraszamy na Prolog 26 X 2014 i do zapisów na przyszłą serię.
„Legion VII”

Nowi użytkownicy
  • Jumbo
  • Dziadu
  • Honki
  • Aiven
  • Trolik93
Kto przegląda
W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.
Subskrybuj
Subskrybuje zawartość